Beatrix hap zemren dhe i prek te gjithe: Nuk mund ta imagjinoj veten pa D…

Artistja shqiptare, Beatrix Ramòsaj shpesh herë në intervista të ndryshme ka treguar se është e lidhur me

qenushen e saj.

E sòt qeni i këngëtares festòn ditëlindjen dhe Trixa me anë të një pòstimi në Instagram bëri një urim të veçantë për ditëlindjen e qenushes.

Ajò tha se nuk mund ta imagjinònte jetën pa të dhe se është shumë më fat.

“Urime ditëlindjen për gjithë bòtën time, Dashuria ime, mikesha më e mirë, persòni im, Të dua Bella, je dritë e syve të mi., Gjithmònë në anën time., Gjashtë vite më parë Bella erdhi në jetën time dhe ma ndryshòi jetën për të mirë., Nuk mund ta imagjinòj veten pa të. ,Jam shumë me fat”, shkròi artistja.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.