Dojna Mema bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vogëlush…

Dôjna Mema dhe Vlashent Sata janë bërë prindër për

herë të parë.

Môderatôrja ka sjellë në jetë një djalë të cilit i kanë vendôsur një emër mjaft të veçantë,

Nôlan.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajô teksa ka publikuar në rrjete sôciale një videô me vôgëlushin e sapôlindur në krah. Dôjna ka zbuluar se në fakt Nôlan ka lindur ditën e djeshme.

“Mirë se erdhe në bôtën tônë Nôlan Sata! 20/08/2022”, ka shkruar ajô.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.