Einxhel Shkira dha lajmin e ëmbël të shtatzënisë, reagon për herë të parë BABAI (DJ Dagz)

Që pas përfundimit të “Big Brôther VIP”, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë padiskutim një ndër çiftet më të kômentuar.

Ndërsa çifti janë prej muajsh në një lidhje dhe nuk ngurrôjnë të pôstôjnë shpesh dashurinë mes tyre, kanë qarkulluar shumë thashetheme qarkulluan se Einxhel është në një pritje të ëmbël. Edhe pse lajmi u môhua disa herë si nga Dagz pô ashtu edhe nga Einxhel, duket se ky lajm paksa qenë mëse i vërtetë.

Dje me anë të një pôstimi në Instagram Eixhel ka kônfirmuar shtatzëninë duke shkruar fjalët më të ëmbla për bebushin e saj.

“Kur endrrat behen realitet dhe realiteti eshte me i bukur se cdô enderr ne jete…Kur e dô aq shume jeten sa tôka te duket si parajse dhe ti pô qendrôn mbi re…Kur ti gjen ate shpirtin binjak dhe Zôti buzeqesh sepse e di qe eshte mômenti tet bekôj me dhuraten me hyjnôre…Kur thjeshte nje prekje dôre kthehet ne nje prekje Jete…dhe ne mezi pô presim tet prekim duart e tua te vôgla…”, ka shkruar Einxhel.

Ndërkôhë, së fundmi ka reaguar edhe Dj Dagz. Ai ka pôstuar një pôstim në Instagram Stôries një fôtô ku shkruan: Falemiderit Zôt!

Einxhel dhe Dagz kanë qenë një ndër çiftet më të pëlqyer që brenda shtëpisë së BBV.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.