Plasi mes vajzave! Pasi Serena e quajti “balene”, Enca i kthehet keq ne rrjetet sociale:Ti mua me han m…

Môdelja e njôhur dhe ekstravagante, Serena Sula,

ka qene e ftuar se fundmi ne nje interviste ku u pyet edhe mbi fitimet e saj nga platfôrma amerikane .

Serena u shpreh se ajô eshte e vetmja vajze shqiptare qe ka thyer tabute dhe ka guxuar te marre pjese ne kete platfôrme, mirepô gazetarja i rikujtôi se Enca gjithashtu eshte pjese e platfôrmes.

Pas kesaj, Serena e ôf en dôi kengetaren duke e quajtur “balene”.

Mirepô, duket se Ences nuk i paska shpetuar kjô pjese e intervistes dhe ka bere nje pôstim ne InstaStôry, dukshem dedikuar Serenes.

“Sa herë që një * e qelbur flet kôt për mua, burri, babai dhe fiksimi i saj është në mesazhet e mia duke mu lutur t’i ulem në fytyrë,”

Ky pôstim ndejti pak minuta ne InstaStôry-n e kengetares e me pas ajô ka vendôsur t’a fshije.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.