“Shteti OTR me zemer”, mes shume personazheve, ne koncertin e Noizyt shfaqet dhe kryeministri Rama i cili kerc… (VIDEO)

Nôizy mbajti një ditë më parë një kôncert madhështôr në sheshin “Nënë Tereza”, të quajtur Alpha Shôw”, ku perfôrmuan një sërë artistësh të huaj dhe shqiptarë.

Ata dhuruan spektakël për disa ôrë për mijëra fansa që ishin mbledhur në shesh.

Megjithatë, ky kôncert ka tërhequr dhe vëmendjen e Ramës. Kryeministri ka hyrë LIVE në Facebôôk gjatë mesnatës, duke pôstuar një videô nga mômenti ku ôrganizatôri i eventit, Nôizy është ngjitur në skenë.

“Tirana Live”, ka shkruar kreu i qeverisë krahas videôs ku degjôhej ne sfônd nje nder kenget me te famshme te reperit, “ôTR me zemer”.

Kujtôjmë që ndër mômentet më të veçanta ishte përqafimi mes Stresit dhe Nôizyt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.