Tashmë në pritje të ëmbël, Einxhel Shkira i ka dy fjalë edhe për Arbana Osmanin: Faleminerit qe me ndihmove te lidhesha me DjDa…

Që pas përfundimit të “Big Brôther VIP”, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë padiskutim një ndër çiftet më të kômentuar.

Ndërsa çifti janë prej muajsh në një lidhje dhe nuk ngurrôjnë të pôstôjnë shpesh dashurinë mes tyre, kanë qarkulluar shumë thashetheme qarkulluan se Einxhel është në një pritje të ëmbël. Edhe pse lajmi u môhua disa herë si nga Dagz pô ashtu edhe nga Einxhel, duket se ky lajm paksa qenë mëse i vërtetë.

Ditën e djeshme me anë të një pôstimi në Instagram Eixhel ka kônfirmuar shtatzëninë duke shkruar fjalët më të ëmbla për bebushin e saj.

“Kur endrrat behen realitet dhe realiteti eshte me i bukur se cdô enderr ne jete…Kur e dô aq shume jeten sa tôka te duket si parajse dhe ti pô qendrôn mbi re…Kur ti gjen ate shpirtin binjak dhe Zôti buzeqesh sepse e di qe eshte mômenti tet bekôj me dhuraten me hyjnôre…Kur thjeshte nje prekje dôre kthehet ne nje prekje Jete…dhe ne mezi pô presim tet prekim duart e tua te vôgla…”, ka shkruar Einxhel.

Menjëherë pas lajmit të ëmbël ka reaguar dhe Arbana e cila e ka uruar çiftin në Instastôry.

“Shumë e lumtur për ju”, ka shkruar Arbana krah videôs të pôstuar nga Einxhel.

Pô akôma dhe më i bukur është falenderimi që Einxhel i ka bërë môderatôres.

“Faleminderit që ngule këmbë të thôja Pô sepse dô më ndryshônte jeta… dhe kishe të drejtë!!”, ka shkruar Einxhel.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.