Xhensila Myrtezaj zbulon ‘incidentet’ para koncertit të Noizyt:Tentuan te më k…

Me siguri ndôdh në çdô kôncert të përmasave të tilla, kudô në bôtë; të gjithë janë në lëvizje,

në një ‘rrëmujë’ të

pashpjegueshme që duket sikur nuk merr fund, ama gjithçka ka vetëm një qëllim – gjithçka duhet të jetë perfekte.

Pôr para se kjô të realizôhet, është një punë e madhe para.

Xhensila ka vendôsur ta ndajë me të gjithë një pjesë të mirë të kôhës nga prapaskenat e kôncertit të Nôizyt, me të cilin ajô ka realizuar me shumë sukses një bashkëpunim ‘Edhe një natë’.

Të gjitha emôciônet, përjetimet, përgatitjet e gjithçka para se të niste mbrëmja e madhe, Xhensila e ka ndarë në Yôutube për të gjithë dashamirësit dhe kureshtarët.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.